Misja

TESTstudia powstało by pomagać jak największej liczbie przyszłych studentów i dokonać właściwej decyzji w wyborze kierunku studiów pod kątem predyspozycji zawodowych.
Do naszej misji podchodzimy bardzo poważnie, ponieważ dajemy Ci informacje, które zmieniają myślenie o przyszłości. Badanie każdej osoby to dla nas sukces. Chcemy pomagać Wam odkrywać potencjał - ten ukryty i już poznany. Wasza satysfakcja z dobrze podjętej decyzji jest dla nas powodem do radości! Jesteśmy dumni, że możemy Wam pomagać.

Kto za tym wszystkim stoi?

Tak jak Ty, kiedyś kończyliśmy szkołę średnią i zastanawialiśmy się, co studiować i jaki zawód wybrać. Dobrze wiemy, że nie jest to łatwa decyzja, którą na dodatek podejmujesz w młodym wieku.
Te doświadczenia zmotywowały nas do stworzenia unikalnego testu predyspozycji edukacyjno-zawodowych TESTstudia, który po prostu – pomaga wybrać studia. W naszym zespole są specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy znają się na psychologii, poradnictwie zawodowym, rynku pracy i szkolnictwie.

Co nas motywuje?

Co nas motywuje? Świadomość, że ponad 13 000 osób skorzystało z badania i tym samym, rozwiązało swoje wątpliwości odnośnie tego, jaki kierunek studiów wybrać. Cieszymy się z każdej osoby, która wykonała badanie i podążyła ścieżką najwłaściwszą dla siebie. Chcemy w tym miejscu podziękować za niezliczone pozytywne komentarze oraz pozdrowienia!